KONST / Litografier / Färglitografier 13909037
nr 1390 9037
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Färglitografier, 4st i mapp, Signerad, numrerad 681/790, efter akvareller ur "Ett hem". Bladets mått: 44x60cm, oramade lösa blad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:19:08
6/4 11:03:24
12/4 19:17:59
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson